O firmie

Firma powstała w 1997 roku a jej podstawową działalnością jest doradztwo w zakresie kredytów samochodowych i hipotecznych, leasingów oraz pośrednictwo ubezpieczeniowe. Działalność prowadzona jest na terenie Polski południowej poprzez punkty obsługi klienta oraz bezpośrednio u dealerów i na terenie komisów współpracujących. Wysoko wykwalifikowana kadra, proste i szybkie procedury pozwalają na skuteczne reakcje na potrzeby klientów i zmieniające warunki stawiane przez rynek konsumencki.

Przez cały okres działalności udzieliliśmy kilkadziesiąt tysięcy kredytów, a nowe produkty finansowe pozwalają na stały wzrost liczby klientów korzystających z naszych usług.

Nasz adres:
53-526 Wrocław
ul. W. Stysia 20/1B

Dlaczego my?

Dlaczego warto skorzystać z Waszych usług?
Zgromadziliśmy w jednym miejscu oferty wiodących instytucji finansowych. Z naszą pomocą łatwo wybierzesz najbardziej odpowiednią dla siebie.

Czy aby złożyć wniosek muszę przyjechać do Waszej siedziby?
Wizyta w naszej firmie to jeden ze sposobów. Ale wniosek można złożyć także mailem, faxem, czy też telefonicznie. Skontaktuj się znami, aby ustalić jakie informacje będą wymagane.

Czy Dobry Kredyt jest bankiem?
Jesteśmy firmą, która ma w swojej ofercie produkty wielu banków i innych instytucji finansowych, lecz sami bankiem nie jesteśmy.

Czy pobieracie opłaty od Klientów za swoje usługi?
Nie pobieramy opłat.

Prowadzę komis samochodowy. Czy mogę podpisać z Wami umowę o współpracy?
Tak. Zapewniamy kompleksową obsługę także w punktach sprzedaży naszych parterów. Zapraszamy!

Czy macie w ofercie kredyty gotówkowe?
W naszej ofercie kredytów hipotecznych i samochodowych występują produkty z przeznaczeniem na cel dowolny, ale typowych kredytów gotówkowych bez zabezpieczenia nie prowadzimy.