Kredyt firmowy

Kredyt firmowy jest idealnym rozwiązaniem dla przedsiębiorców. Żeby firma mogła się ciągle rozwijać potrzebne są inwestycje oraz ciągłe trzymanie ręki na pulsie. W przypadku, gdy posiada się odpowiednie zasoby finansowe zdecydowanie łatwiej jest realizować plany. Kredyt dla firm jest odpowiedzią na sytuacje nieprzewidziane i zupełnie losowe. Brak środków nie powinien być przeszkodą w realizacji planów, dlatego wychodzimy z pomocą! Dzięki nam uzyskasz środki, które wpłyną pozytywnie na stan Twojego firmowego konta

Pomożemy Ci w:

Doborze najlepszego finansowania dla Twojej firmy

Razem z Tobą przejdziemy przez cały proces pozyskiwania dodatkowych środków

Dzięki nam będziesz mieć dostęp do najlepszych ofert!

Dla kogo jest kredyt na firmę?

Ubiegać o kredyt firmowy mogą jedynie jednoosobowe działalności gospodarcze oraz spółki, które z różnych przyczyn potrzebują dodatkowych pieniędzy. Pożyczka dla firm jest idealna w przypadku, gdy pojawiły się niespodziewane wydatki, mają miejsce mniej zaplanowane inwestycje, pojawiła się możliwość okazjonalnego zakupu sprzętu do firmy, nastąpiła zmiana siedziby lub remont biura jak również sprawdzi się ona rewelacyjnie w przypadku rozwoju firmy. Zatrudnienie nowych pracowników oraz ich szkolenia są kosztowne, ale skutkują one sukcesem firmy.

Jeżeli potrzebujesz pomocy w uzyskaniu kredytu na firmę to skontaktuj się z nami! Nasze wieloletnie doświadczenie w doradzaniu przedsiębiorcom pomoże na najlepsze rozwiązanie dobrane specjalne dla Ciebie!

Kredyt firmowy, czyli więcej możliwości!

Kredyt inwestycyjny dla firm zapewnia dodatkowe wolne środki, które możesz przeznaczyć na dowolny cel. Kredyt dla nowych firm pomaga w urządzeniu biura, wyszkoleniu pracowników a nawet przetrwać czasy przestoju w sprzedaży towarów czy usług. Jest to idealne rozwiązanie, które zdecydowanie pomoże w utrzymaniu płynności finansowej oraz zaspokojeniu podstawowych potrzeb firmy podczas kryzysowych sytuacji.

Dzięki nam rozwiniesz swoją firmę! Napisz do nas a pomożemy dobrać najlepszy dla Ciebie rodzaj finansowania!

Dlaczego warto nam zaufać?

W swoim zespole posiadamy doświadczonych doradców, którzy mają długi staż w pozyskiwaniu różnego rodzaju kredytów. Nie musisz się martwić, dzięki nam Twoje sprawy finansowe są w dobrych rękach.

Oferując pomoc dbamy o długie terminy spłaty w oferowanych przez nas kredytach. Zdajemy sobie sprawę, jak trudno może być odzyskać płynność finansową, dlatego pomożemy stanąć Ci na nogi.

Chcemy, aby oferowane przez nas rozwiązania miały niskie oprocentowanie i nie obciążyły Twojej firmy zbyt mocno. Z pewnością znajdziesz dzięki nam zadawalającą Cię ofertę.

Jakie są rodzaje kredytów dla firm?

Posiadając firmę tak naprawdę w każdym momencie możesz potrzebować dodatkowych środków z wielu powodów. Nie w każdym przypadku zdałby egzamin ten sam rodzaj zobowiązania. Oferujemy różne typy kredytów, między innymi są to:

 • Kredyt inwestycyjny dla firm
 • Kredyt obrotowy dla firm
 • Kredyt konsolidacyjny dla firm
 • Kredyt w rachunku bieżącym

Co to jest kredyt inwestycyjny dla firm?

Kredyt inwestycyjny to zobowiązanie celowe, które ma na celu zrealizowanie określonej inwestycji. Pozyskanych środków nie można wydać w inny sposób niż ten, który został określony w umowie. Taki kredyt na rozwój firmy to zazwyczaj duża kwota oraz wydłużony czas spłaty.

Co to jest kredyt obrotowy dla firm?

Kredyt obrotowy pozwala na pokrycie kosztów bieżących, takich jak np. opłacenie usług czy towarów, wypłacenia wynagrodzeń, uregulowaniem podatku itp. Kredyt obrotowy jest jednym z najpopularniejszych rodzajów kredytów firmowych. Zazwyczaj jest to zobowiązanie krótkoterminowe a jego kwota zależy od potrzeby jak i możliwości finansowych firmy.

Co to jest kredyt konsolidacyjny dla firm?

Kredyt konsolidacyjny służy połączeniu kilku długów w jedno zobowiązanie. Kiedy posiadamy jedno zobowiązanie a nie kilka łatwiej jest nadzorować terminową spłatę a dodatkowo wysokość raty kredytu konsolidacyjnego jest niższa niż suma wszystkich rat. Działa to poprzez wydłużenie okresu spłaty takiego kredytu.

Co to jest kredyt w rachunku bieżącym?

Kredyt w rachunku bieżącym działa podobnie co kredyt odnawialny dla konsumentów. Zaciąga się go zazwyczaj na okres jednego roku z możliwością przedłużenia a w tym czasie na koncie dodawany jest dodatkowy limit, z którego można skorzystać w przypadku, gdy nie starczy nam własnych środków. Każda kolejna wpłata na konto albo przelew przychodzący uzupełnia wykorzystany limit a w trakcie trwania umowy możesz dowolnie wypłacać środki w tym momencie, gdy będą potrzebne.

Skontaktuj się z nami

  Najczęściej zadawane pytania

  Na jaki cel można przeznaczyć środki z kredytu?

  Pieniądze z kredytu można przeznaczać na sfinansowanie np. zakupu nieruchomości, aktywów czy urządzeń, natomiast w przypadku pożyczki dla firm ten rodzaj kredytu nie może być przeznaczony na dowolny cel.

  Na co warto zwrócić uwagę wybierając kredyt inwestycyjny?

  Kredyt inwestycyjny może trwać nawet do 15 lat, dlatego przed zawarciem umowy należy dokładnie zapoznać się z jego warunkami, aby jak najmniej obciążały firmę. Warto zwrócić uwagę na dodatkowe koszty, oprocentowanie, warunki spłaty, wysokość finansowania czy zabezpieczenia.

  Kto może skorzystać z opcji kredytu inwestycyjnego?

  Kredyt inwestycyjny jest przeznaczony dla wielu osób. Finansowanie mogą otrzymać np. jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki prawa handlowego czy spółki cywilne. Nowo założone spółki również mogą starać się o uzyskanie kredytu inwestycyjnego, natomiast w tym przypadku bank może wymagać dodatkowych zabezpieczeń.

  [/vc_row]