Leasing BMW

BMW leasing – oferta dealera

Chciałbyś jeździć BMW, marzysz o nim i nie wiesz, czy korzystniej będzie wynająć, czy kupić? Zapoznaj się z możliwościami finansowania, niezależnie od tego, czy prowadzisz własną działalność, czy pracujesz na etacie. Na razie skupmy się na samym leasingu BMW.

BMW leasing oferta

BMW w swojej ofercie posiada wiele propozycji, np. leasingu BMW COMFORT LEASE, która wcześniej była tylko i wyłącznie dla przedsiębiorstw, natomiast obecnie korzystać z niej może każdy, kto jak to producent mówi ceni sobie wygodę, bezpieczeństwo i niezależność. Najem długoterminowy BMW jest bardzo wygodny dla wielu osób.

BMW COMFORT LEASE warunki ogólne:

Wkład własny:
0-35%

Okres finansowania:
24-60 miesięcy (leasing operacyjny)

Okres finansowania:
6-60 miesięcy (leasing finansowy)

Oprocentowanie:
zmienne

Wartość końcowa zależna od okresu i opcji finansowania: 0,5%-40%

Jakie są korzyści z oferty?

Korzystając z leasingu można nabyć wymarzony model BMW bez ograniczeń. Po zakończeniu umowy, klient ma możliwość wykupienia samochodu na własność lub dokonania jego zwrotu by martwić się ewentualną sprzedażą. Decydując się na ofertę leasingu BMW klient spłaca część wartości samochodu, którą w tym okresie zużywa. Najbardziej zachęcającym faktem do skorzystania z oferty BMW jest jej kompleksowość. Wszelkie formalności rejestracyjne organizuje dealer ze stroną finansującą. Klient po podpisaniu dokumentów może wyjechać samochodem z salonu. Prowadząc firmę na pewno przekona Cię argument, że opłata wstępna oraz kwota miesięcznej raty mogą zostać wliczone w koszty z uzyskania przychodu.

BMW leasing kalkulator

Wysokość miesięcznej raty możesz obliczyć samodzielnie. Wybierz odpowiedni dla siebie model samochodu i skonfiguruj go. Po wybraniu wszystkich dodatkowych opcji otrzymasz informację odnośnie kosztów. W zależności od potrzeb i możliwości możesz określić dowolnie wysokość wpłaty własnej, długość trwania umowy oraz preferowaną wysokość wykupu. Kalkulator BMW to doskonałe narzędzie do wstępnej kalkulacji leasingu zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. po otrzymaniu informacji odnośnie kosztów skonsultuj się z doradcę finansowym E-dobrykredyt.pl który przygotuje ofertę z uwzględnieniem najlepszej oferty ubezpieczenia samochodu w leasingu.

BMW leasing pozostałe oferty

Możesz wziąć w leasing dowolny model BMW, również z ofert innych firm leasingowych. E-dobrykredyt.pl udziela leasingu za pośrednictwem takich banków jak: PKO Leasing, Idea Leasing, Getin Leasing. Decyzja zostaje podjęta w ciągu godziny id złożenia wniosku a kalkulacja jest wysłana do klienta w ciągu 30 minut.

E-dobrykredyt.pl BMW Leasing Wrocław – oferta ogólna

Wpłata własna
od 1%

Leasing dla
nowo powstałych firm

Najniższa rata
do 84 miesięcy

Możliwość zakończenia umowy
po 24 miesiącach

W dzisiejszych czasach jest wiele dostępnych ofert leasingu. Najważniejsze jest to, żeby pamiętać o negocjacji lepszych warunków niż te, które przedstawiają np. na swojej stronie internetowej. Przed podjęciem ostatecznej decyzji porównaj oferty z różnych firm i zwróć uwagę na kilka ważnych szczegółów. Przede wszystkim pamiętaj, zweryfikuj warunki ubezpieczenia, dowiedz się o wysokości opłat oraz jak wygląda sposób rozliczenia umowy, kiedy byś ją wypowiedział. Oferty zawsze na pierwszy rzut oka wyglądają się być korzystne, natomiast może zawierać dodatkowe zapisy, które okażą być się nieopłacalne.

BMW leasing używane samochody

Jeżeli zawsze marzyłeś, aby jeździć BMW ale ceny nowych aut Cię przerażają i odstraszają to pamiętaj, że również istnieje leasing samochodów używanych. Prawie każda firma leasingowa umożliwia wzięcie w leasing starszego samochodu. Taki samochód najczęściej nie może mieć więcej niż 6 lat chociaż zdarzają się firmy, w których granica wynosi 3 lub 4 lata. Korzystając z leasingu samochodu używanego musisz mieć na uwadze fakt, że w takich przypadku stosuje się trochę wyższą wpłatę własną i najczęściej utrzymuje się na poziomie od 10-15%. W większości przypadków możesz wynegocjować z dealerem trochę lepszą cenę samochodu niż ta katalogowa. Takie możliwości są dostępne w przypadku leasingu aut nowych a nie używanych.

BMW leasing konsumencki

Aby wziąć samochód w leasing na szczęście nie trzeba już prowadzić własnej działalności gospodarczej. Jest on tak popularny, że stał się dobrą alternatywą do kredytu. Umowa leasingu konsumenckiego podpisana przez osobę fizyczną nie wywołuje żadnych skutków podatkowych oraz nie ma wpływu na zobowiązania kredytowe.

Leasing konsumencki BMW – BMW Financial Services jest dostępny dla klientów indywidualnych. Oferta jest podobna do tej dla przedsiębiorców.

Ogólne warunki BMW Financial Services:

  • Okres leasingu wynosi od 24-60 miesięcy
  • Wcześniejsze zakończenie umowy możliwe jest w każdym momencie
  • Wszystkie formalności organizuje dealer wraz z finansującym
  • Po zakończonej umowie możliwy jest wykup pojazdu

Leasing BMW – opinie

Jeśli zastanawiasz się nad skorzystaniem z leasingu oferowanego przez BMW Financial Services czy innej firmy leasingowej to pamiętaj, że każdą ofertę możesz negocjować. Jednym z ważnych kryteriów podczas wyboru konkretnej propozycji powinien być fakt, cze spełnia on wszystkie Twoje wymagania. Porównaj też je z innymi ofertami oraz zapytaj rodziny czy znajomych, co na ten temat myślą.