Leasing Lexus

Samochód Lexus w leasing

Już teraz możesz być posiadaczem Lexusa bez obciążania zdolności kredytowej do użytkowania prywatnego lub w ramach działalności gospodarczej. Leasing to dobra forma najmu na dłuższy czas. Jak więc wygląda oferta na leasing Lexusa?

Leasing jako sposób na posiadanie Lexusa?

Najemca, podczas podpisania umowy leasingowej bierze na siebie obowiązek płacenia rat leasingowych wraz z opłatą wstępną o ile jest taka wymagana, na rzecz firmy leasingowej. Firma leasingowa zobowiązuje się do nabycia przedmiotu, na który takowy leasing jest np. samochodu osobowego Lexus. Konieczne jest także określenie, jaki rodzaj umowy strony podpisują. Może to być leasing firmowy, leasing operacyjny lub gdy korzystającym jest osoba fizyczna, która nie prowadzi działalności gospodarczej może to być leasing konsumencki.

Na czym w praktyce polega leasing Lexusa?

Dla klientów, którzy prowadzą działalność gospodarczą firma Lexus przygotowała bardzo korzystny leasing. Leasing SMARTPLAN to oferta, dzięki której możesz uzyskać wysokiej jakości auto Lexus, nawet za połowę jego regularnej ceny, ponieważ użytkujący spłaca w ramach rat leasingowych tylko część wartości pojazdu. Wysoka rat wyznaczona jest na podstawie deklaracji klienta, która dotyczy:

1

kwoty opłaty wstępnej

2

planowanego rocznego przebiegu w km

3

długości okresu użytkowania samochodu

W ramach umowy leasingodawca zobowiązany jest zapewnić pełen serwis pojazdu. Użytkownik ma przy tym możliwość wyboru pakiety serwisowego: standard lub comfort. Gdy umowa wygaśnie w ramach Leasing SMARTPLAN w Lexusie możesz wymienić samochód na nowy model oraz podpisać kolejną umowę leasingową, oddać samochód bez dalszego opłacania lub wykupić go za atrakcyjną cenę.

Ile kosztuje najem samochodu Lexus? Kalkulator leasing

Wystarczy, że wejdziesz na internetowy kalkulator leasingowy, zaznaczysz jak wysokie raty będziesz płacić, jak długo będzie trwała umowa leasingowa, jaka jest wartość pojazdu, określisz limit przejechanych km rocznie i podasz, ile wynosi opłata wstępna. Jeżeli kupujesz nowy samochód w salonie lub używany w komisie czy też bezpośrednio od osoby fizycznej – sprawdź, czy oferta finansowania, jaką otrzymałeś, jest faktycznie najlepsza. E-dobrykredyt.pl udziela leasingu za pośrednictwem takich banków jak: PKO Leasing, Idea Leasing, Getin Leasing. Decyzja zostaje podjęta w ciągu godziny id złożenia wniosku a kalkulacja jest wysłana do klienta w ciągu 30 minut.

Lexus LEASING KINTO ONE

Ten rodzaj leasingu daje Ci maksymalną elastyczność w doborze warunków finansowania, gwarantuje niskie koszty leasingu, a wszystkie formalności możesz komfortowo załatwić u najbliższego Dilera Lexusa.

Okres finansowania od 24-48 miesięcy

Niska wpłata własna, nawet od 0%

Wymiana samochodu na nowy co 2-3 lata

3 sposoby na rozwiązanie umowy:

1

Wymiana samochodu na nowy

2

Wykup samochodu

3

Zwrot samochodu

Dzięki gwarantowanej wartości rezydualnej masz pewność niskiej utraty wartości swojego Lexusa i wiesz dokładnie, ile będzie wart za parę lat. Dodatkowo zyskujesz możliwość odliczenia podatku VAT od opłaty wstępnej czy rat leasingowych. W leasingu LEASING KINTO ONE nie płacisz podatku VAT od sprzedaży samochodu czy podatku dochodowego od późniejszej sprzedaży samochodu.