Leasing Nissan

Leasing Nissan dla kogo jest i czy warto?

Samochód w leasing jest to opcja, która pozwala w prosty i szybki sposób cieszyć się komfortową jazdą. Jest to forma finansowania nabycia samochodu dla tych, którzy nie mają bądź nie chcą przeznaczyć oszczędności w tym celu. Do tej pory leasing Nissan był oferowany przede wszystkim firmom jako alternatywa do kredytu samochodowego. Obecnie z takiej opcji mogą skorzystać także osoby prywatne, które nie prowadzą działalności gospodarczej.

Leasing samochodowy najczęściej jest wykorzystywany przez firmy, głównie ze względu finansowych. Aby stwierdzić, czy leasing nissan się opłaca, musisz sprawdzić wysokość opłat leasingowych. Pamiętaj, że samochód nissan w leasing będzie o wiele tańszy, niż użytkowany przez kilka lat samochód na wolnym rynku. Leasing jest idealną alternatywą dla kredytu samochodowego.

Auto leasing Nissan - forma umowy

Leasing samochodowy to forma zobowiązania, zgodnie z którą leasingobiorca nabywa auto i zobowiązuje się do płacenia comiesięcznych rat leasingowych. Auto leasing Nissan daje Ci możliwość korzystania z samochodu – leasingobiorca z chwilą podpisania umowy leasingowej nie staje się właścicielem pojazdu a tylko z niego korzysta. Jest możliwość wykupu auta po spłacie ostatniej raty leasingowej.

Kalkulator leasingowy Nissan

Oblicz samodzielnie jakie miesięczne raty będziesz płacić za leasing Nissan. Wybierz odpowiedni dla siebie model samochodu a po wybraniu wszystkich dodatkowych opcji otrzymasz informacje odnośnie kosztów. W zależności od tego, jakie masz możliwości określ dowolnie wysokość wpłaty własnej, długość trwania umowy czy wysokość kwoty wykupu. Kalkulator Nissan to idealne narzędzie do wstępnej kalkulacji. Po informacji odnośnie kosztów skonsultuj się z naszym doradcą, który przygotuje ofertę z uwzględnieniem jak najlepszej oferty ubezpieczenia samochodu w leasingu. Leasing Nissan oferuje takie modele jak: Nissan Juke, Nissan Micra, Nissan NV200, Nissan Qashqai, Nissan X-Trail. Weź finansowanie na Nissana i ciesz się z nowego auta i komfortowej jazdy!