Leasing Seat

Leasing seat – czy się opłaca?

Leasing jest bardzo opłacalny, zwłaszcza dla firm, które mogą skorzystać z ulg oraz odliczenia. Klienci indywidualni nie mogą niestety spodziewać się takich przywilejów co przedsiębiorcy, natomiast w ich przypadku dużą zaletą jest to, że rata leasingu nie wpływa na ich zdolność kredytową. Fakt, że nie widać raty nie oznacza, że wcale jej nie ma, dlatego osoby, które planują zawarcie umowy leasingowej powinny najpierw sprawdzić, czy w ich budżecie znajdą się środki na opłacanie comiesięcznych rat. W przypadku leasing seat warto skorzystać z takiego narzędzie jak Seat leasing kalkulator. Po zaznaczeniu kilku podstawowych opcji pozwala on obliczyć szacowaną kwotę raty. Kalkulator seat jest na tyle łatwy, że można sobie samodzielnie wybierać jaki ma być czas trwania umowy, czy wysokość wpłaty własnej i zobaczyć, jaki to ma wpływ na finalną kwotę raty. Przed podpisaniem umowy warto posprawdzać i porównać ze sobą kilka ofert. Mając oferty na leasing seat od kilku firm łatwiej jest negocjować warunki z wybranym leasingodawcą.

Seat leasing Full Service Leasing

Dla firmy, która posiada kilkanaście samochodów Full Service Leasing jest idealny. Wtedy nikt nie musi martwić się o wszystkie przeglądy, naprawy serwisowe czy o zgłaszanie szkód. Z myślą o takich firmach Seat przygotował ofertę zawierającą pełną obsługę floty, może z niej skorzystać każda firma, która posiada minimum 15 samochodów.

Oferta zawiera:

Pełną obsługę firmowej floty

Stała miesięczna rata

Jedna faktura za leasing i pełną obsługę

Okres trwania umowy od 24-60 miesięcy

Opłata wstępna od 0%

Seat leasing Moc Niskich Rat

To oferta, która została przygotowana z myślą o osobach, którym zależy na maksymalnym dopasowaniu opcji finansowania adekwatnej do potrzeb firmy. Seat pozwala, aby samodzielnie konfigurować warunki leasingu, w tym np. czas trwania umowy, wysokość opłaty wstępnej a cała procedura razem z otrzymaniem decyzji leasingowej trwa maksymalnie 90 minut.

Oferta zawiera:

Dwie możliwości zakończenia umowy: zwrot lub wykup pojazdu

Roczny limit kilometrów
od 10-40 tyś

Opłata wstępna
od 0%

Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych na rok w promocyjnej cenie

Okres leasingu
od 36-48 miesięcy