Blog

Wrz 10 2020

Leasing czy kredyt samochodowy – wady i zalety

Odpowiedź na pytanie „Co wybrać – leasing czy kredyt samochodowy?” nie jest jednoznaczna. Każde z rozwiązań ma swoje plusy i minusy, a na wybór wpływa m.in. sytuacja na rynku samochodowym – dostępne oferty i ceny pojazdów. Sprawdź nasz porównanie i sam zdecyduj, co okaże się dla Ciebie lepsze.

Wrz 10 2020

Samochód służbowy – jaki wybrać?

Przy wyborze samochodu służbowego nie należy kierować się wyłącznie ceną. Warto wziąć pod uwagę takie kryteria jak koszt finansowania czy serwisowania pojazdu. Jednak w większości małych firm sprawdzają się na ogół nieduże i ekonomiczne samochody, które pozwalają na wygodne przemieszczanie się po mieście. Które modele cieszą się największym zainteresowaniem? W artykule oprócz garści porad znajdziesz listę najpopularniejszych samochodów branych w leasing przez polskich przedsiębiorców.

Paź 30 2019

Kredyt bez BIK – co trzeba wiedzieć?

Osoby, które mają negatywną ocenę w Biurze Informacji Kredytowej (BIK), mogą mieć problem z uzyskaniem kredytu. Nie zawsze oznacza to jednak koniec marzeń o dodatkowym zastrzyku gotówki. Furtką staje się wówczas kredyt bez BIK. Na jakich zasadach jest przyznawany? Co warto o nim wiedzieć? Garść przydatnych informacji w artykule.

Paź 25 2019

Leasing na maszynę – czy to się opłaca?

Leasing na maszynę to od dawna jeden z ważniejszych obszarów finansowania dla branży leasingowej. Stanowi jedną czwartą całego leasingowego tortu. Taka forma finasowania maszyn i urządzeń niesie za sobą szereg korzyści. Jakich? Podpowiadamy.